GÜRCİSTAN’DAKİ İNŞAAT FİRMALARI
SAYI ŞEHİR FİRMA İSMİ AÇIKLAMA WEB
1 Batum Alliance Group İş Merkezleri Ve Konut Projeleri Yapıyor www.alliancegroup.ge
2 Batum Orbi Group Rezidans Projeleri Yapıyor www.orbigroup.ge
3 Batum Horizons Group Rezidans Projeleri Yapıyor www.horizonsbatumi.com
4 Batum Mardi House İş Merkezleri Ve Konut Projeleri Yapıyor www.mardihouse.ge
5 Batum Metro City Metro Turizm-Galip Öztürk www.metrocity.ge
6 Batum System Construction Konut Projeleri Yapıyor www.system.com.tr
7 Batum Real Estate Batumi Rezidans Projeleri Yapıyor www.georgia-batumi.com
8 Tiflis Anagi Construction İş Merkezi Ve Konut Projeleri Yapıyor www.anagi.ge
9 Tiflis Gt Construction Konut Projeleri Yapıyor www.gtconstruction-inc.com
10 Tiflis Hashtag Construction Konut Projeleri Yapıyor www.htag.ge
11 Tiflis M2 Konut Projeleri Yapıyor www.m2.ge
12 Tiflis Saba Construction Konut Projeleri Yapıyor www.sabaconstructionltd.com
13 Tiflis A&A Construction Rezidans Projeleri Yapıyor www.aaconstruction.ge
14 Tiflis Abrisi Rezidans Projeleri Yapıyor www.abrisi.ge
15 Tiflis Aka Development Konut Projeleri Yapıyor www.akadevelopment.ge
16 Tiflis Akhali Tblisi Development Konut Projeleri Yapıyor www.akhalitbilisi.ge
17 Tiflis Alkom Konut Projeleri Yapıyor www.alkomkompresor.com
18 Tiflis Alu Development Konut Projeleri Yapıyor www.aludevelopment.ge
19 Tiflis Apart Development Konut Projeleri Yapıyor www.apart.ge
20 Tiflis Apex Development Konut Projeleri Yapıyor www.apexd.ge
21 Tiflis Archi Konut Projeleri Yapıyor www.archi.ge
22 Tiflis Arcon Konut Projeleri Yapıyor www.arcon.ge
23 Tiflis Area Emlak Şirketi www.area.ge
24 Tiflis Arena Lux Rezidans Projeleri Yapıyor www.arenalux.ge
25 Tiflis AS Group Rezidans Projeleri Yapıyor www.asgroup.az
26 Tiflis Axis Konut Projeleri Yapıyor www.axis.ge
27 Tiflis Bau Star Konut Projeleri Yapıyor www.bau-star.ge
28 Tiflis BGT Building Group Konut Projeleri Yapıyor www.bgtbilisi.ge
29 Tiflis Binadari Development Konut Projeleri Yapıyor www.binadari.com
30 Tiflis Cascade Construction Rezidans Projeleri Yapıyor www.cascadeconstruction.ge
31 Tiflis CH Group Konut Projeleri Yapıyor www.chgroup.ge
32 Tiflis Champions House Konut Projeleri Yapıyor www.championshouse.ge
33 Tiflis City Real Estate Rezidans Projeleri Yapıyor www.pekiniplaza.ge
34 Tiflis City Star Rezidans Projeleri Yapıyor www.citystar.ge
35 Tiflis Delux Konut Projeleri Yapıyor www.delux.ge
36 Tiflis Demax Group Rezidans Projeleri Yapıyor www.demax.ge
37 Tiflis Domus Development Konut Projeleri Yapıyor www.domusi.com
38 Tiflis Dona Development Konut Projeleri Yapıyor www.dona.ge
39 Tiflis Dux Development Konut Projeleri Yapıyor www.dux.ge
40 Tiflis ED Development Rezidans Projeleri Yapıyor www.ed-development.ge
41 Tiflis Epic Development Konut Projeleri Yapıyor www.epicdevelopment.ge
42 Tiflis Flexi Development Konut Projeleri Yapıyor www.flexi.ge
43 Tiflis Four Lines Konut Projeleri Yapıyor www.lupa.ge
44 Tiflis Garanti Group Konut Projeleri Yapıyor www.garantigroup.ge
45 Tiflis Gaz Group Rezidans Projeleri Yapıyor www.gazgroup.ge
46 Tiflis Georgetown Development Konut Projeleri Yapıyor www.georgetown.ge
47 Tiflis Georgian Builders Group Konut Projeleri Yapıyor www.mygbg.ge
48 Tiflis Georgian Building Group Konut Projeleri Yapıyor www.gbgroup.ge
49 Tiflis Gino Green City Rezidans Projeleri Yapıyor www.ginogreencity.com
50 Tiflis Green Development Konut Projeleri Yapıyor www.ubani.ge
51 Tiflis Green Life Konut Projeleri Yapıyor www.greenlife.ge
52 Tiflis GTC Construction Rezidans Projeleri Yapıyor ww.gtcgroup.ge
53 Tiflis Hausart Architecture Konut Projeleri Yapıyor www.hausart.ge
55 Tiflis Hualing Group İş Merkezleri Ve Konut Projeleri Yapıyor www.hualing.ge
56 Tiflis Isani Building Konut Projeleri Yapıyor www.isanibuilding.ge
57 Tiflis Jikia House Konut Projeleri Yapıyor www.jikiahouse.ge
58 Tiflis King David Residence Rezidans Projeleri Yapıyor www.kdr.ge
59 Tiflis Kohi Konut Projeleri Yapıyor www.kohi.ge
60 Tiflis Krtsanisi Villa Residence Konut Projeleri Yapıyor www.newforce.ge
61 Tiflis LIZI1 Rezidans Projeleri Yapıyor              ***
62 Tiflis Lisi Development Konut Projeleri Yapıyor www.lisigreentown.ge
63 Tiflis Litgeo Invest Konut Projeleri Yapıyor www.litgeoinvest.ge
64 Tiflis Maqro Construction Konut Projeleri Yapıyor www.maqro.ge
65 Tiflis MEGOBROBA Konut Projeleri Yapıyor www.megobroba.ge
66 Tiflis Metra Konut Projeleri Yapıyor www.metra.ge
67 Tiflis Multiflags Real Estate Konut Projeleri Yapıyor www.mutliflags.com
68 Tiflis New Digomi Construction Konut Projeleri Yapıyor              ***
69 Tiflis Ocean capital İş Merkezleri Ve Konut Projeleri Yapıyor www.ocean.ge
70 Tiflis Outlook.ge Rezidans Projeleri Yapıyor www.outlook.ge
71 Tiflis Pala Group Konut Projeleri Yapıyor www.palagroup.ge
72 Tiflis Red-Co Real Estate İş Merkezleri Ve Konut Projeleri Yapıyor www.redco.ge
73 Tiflis Retro Construction Rezidans Projeleri Yapıyor www.retroconstruction.ge
74 Tiflis Royal Development Konut Projeleri Yapıyor www.r-d.ge
75 Tiflis Royal Group Rezidans Projeleri Yapıyor www.royalgroup.ge
76 Tiflis Simetria Konut Projeleri Yapıyor www.simetria.ge
77 Tiflis Solo Development Konut Projeleri Yapıyor www.solodevelopment.ge
78 Tiflis Taji Group Konut Projeleri Yapıyor www.almcogroup.com
79 Tiflis Tbilisi Hills Development Rezidans Projeleri Yapıyor www.tbilisihills.com
80 Tiflis Tbn Group Konut Projeleri Yapıyor www.tbn.ge
81 Tiflis Tetris İş Merkezleri Ve Konut Projeleri Yapıyor www.tetris.ge
82 Tiflis Unix Development Konut Projeleri Yapıyor www.unix.ge
83 Tiflis VR Krtsanisi Villa Residence Rezidans Projeleri Yapıyor www.villaresidence.ge
84 Tiflis Well House Konut Projeleri Yapıyor www.wellhouse.ge
85 Tiflis Wınlar Konut Projeleri Yapıyor              ***
86 Tiflis X2 Development Konut Projeleri Yapıyor www.x2.ge
87 Alpha Investment  
88 Akhali Digami
89 Arakishvili 18
90 Astoria Group  
91 Batumi Home
92 City Development
93 City House
94 Dadiani Platin Residence
95 Develo Art
96 Development Georgia
97 EPC Construction
98 Estate
99 Etro Construction
100 Gagarini
101 GC Group
102 GCG Development
103 Gidan Tower
104 Granum
105 GT Technology
106 Idea City Concept
107 Industria-21
108 KVG Group
109 Lattice Development
110 Life Master
111 M Building
112 Mardielli Group
113 MX Development
114 New Force
115 New Horizon
116 NN Group
117 Power Development
118 Power Group 2000
119 PSK Construction
120 Rav Development
121 Srubi Moyoldir
122 Terra Development
123 Tory Development  
124 UP Development